Yükleniyor...

Sigortacılığa "BamBaşka" Bir Yaklaşım

Aydın Grup Sigorta olarak hayatınızın her alanında size güvence sunmayı kendimize misyon edindik. Bu yolda tüm çalışanlarımızla birlikte en hızlı ve en kaliteli hizmeti verdiğimizi garanti ediyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız, anında oluşturduğumuz çözümler ve müşteri yanlısı oluşumuz ile Aydın Grup Sigorta sizin için en ideal sigorta ve danışmanlık şirketi.

NAZLI AYDIN Sigorta Uzmanı / Danışman / Kurum Sahibi
aydın grup sigorta hakkımızda

Daima Yanınızdayız!

Aydın Grup Sigorta, konusunda uzman çalışanları ile kâr önceliği güdülmeden kurulmuş profesyonel bir sigorta kuruluşudur.

Aydın Grup Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak Kasko, Trafik, İşyeri, Konut, DASK, Sağlık, Ferdi Kaza Sigortaları, Hayat Sigortası, Yangın ve Bireysel Emeklilik Sigortası(BES) branşlarında hizmet vermekteyiz. Aydın Grup Sigorta, konusunda uzman insanlar tarafından, kâr önceliği güdülmeden kurulmuş profesyonel bir sigorta kuruluşudur. Amacımız, Türkiye’de her bireyin/kurumun/kuruluşun karşısına çıkabilecek riskli durumlardan zarar görmeden veya en az zarar ile çıkabilmesi için çözümler sunmak, onların hayatlarını kolaylaştırmak, minimun risk alarak, maximum huzur içinde işlerini ve yaşamlarını idame etmelerinin önündeki tüm engelleri yıkmaktır.

  Profesyonel ve güleryüzlü ekibimiz, merkez ofisimiz Ankara’dan, Türkiye’nin her noktasına tüm sigorta hizmetlerimizi iletebilmek ve sizin tüm sorularınızı cevaplamak için eğitilmiştir. Yaşadığınız veya iş yaptığınız şehirde bizim fiziki olarak bulunmamamız hizmet kalitemizde hiç bir eksi yaratmayacağı gibi, lokasyondan bağımsız olarak sizi tüm ürünlerimizden 100% yararlandırmayı ve her zaman yanınızda/destek olmayı taahüt ediyoruz. İhtiyaç halinde tüm sigorta şirketlerinden alternatif fiyat tekliflerimizi size sunabilir ve talebiniz doğrultusunda düzenleyeceğimiz poliçeleri kargo ile adresinize ve elektronik posta adresine gönderebiliriz.

Free Website Template by Free-Template.co

Vizyonumuz

Finansal açıdan güçlü, yenilikçi, müşteri beklentilerini aşarak sigorta sağlayıcıları arasında mükemmellik standardını belirleyen bir marka olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize finansal koruma ve gönül rahatlığı sağlamak. Ürün ve hizmetlerimizde mükemmellik standartlarını yükseltirken tüm hizmetlerimizde beklentilerin daima üzerinde olmak.

Sık Sorulan Sorular

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ürün İçeriği? Nedir

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası olan sigortalılarımız, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve Allianz Sigorta ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarında alınan ek ücretleri teminat altına almış olurlar. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sadece SGK tarafından kapsama alınmış olup, Genel Sağlık Sigortasına sahip olan kişiler için geçerlidir.

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında ömür boyu yenileme garantisi hakkını ne zaman alabilirim?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında, sigortalının kesintisiz 3 yıl boyunca sigortasını devam ettirmesi halinde, 3 yıl sonunda sigortalının sağlık durumu esas alınarak değerlendirilir ve Ömür Boyu Yenileme hakkına sahip olabilir.

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında hasarsızlık indirimi/sürprimi var mı?

Ömür Boyu Yenileme garantisi hakkı kazanıldıktan sonra, bireysel tamamlayıcı sağlık sigortanıza ek prim uygulanmamaktadır. Hasarsızlık indirimi uygulması ise, giriş kademesi (1.kademe) ve 7 adet indirim kademesiyle birlikte 8 kademeden oluşmaktadır. İlk defa sigorta yaptıracaksanız veya başka sigorta şirketinden Allianza transfer olduysanız uygulamamız giriş kademesinden başlamaktadır.

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortam var. Anlaşmasız kuruma gidebilir miyim? Tazminat süreci nasıl işler?

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmasız kurumlarda, ayakta tedavi giderlerini karşılamamaktadır. Yatarak giderleri için ise, Sağlık Uygulamaları Tebliğ (SUT) doğrultusunda anlaşmasız kurum teminat ve limitleri doğrultusunda karşılanmaktadır.

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında 18 yaş altı çocukların sigortalanma durumları nedir?

15 günlük ile 5 yaş arası çocuklar en az bir ebeveynin de sigortalanması durumunda sigortalanabilirler. 6 ile 17 yaş arası çocukların ebeveynleri olmadan, tek başına sigortalanma talepleri olur ise, sigorta ettiren 18 yaş ve üzeri olur ise talep değerlendirilmektedir.

Resmi tatil ve Pazar günleri TSS poliçemden nasıl hizmet alabilirim?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında 7 gün 24 saat provizyon hizmeti verilmektedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının kullanımı için sigortalının SGK'sı aktif olmadıysa faturaları işlem yapılabilir mi?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sadece SGK tarafından kapmsama alınmış ve Genel Sağlık Sigortası (GSS) olan kişiler için geçerlidir. Genel Sağlık Sigortasına hak sahipliğini kaybeden kişilerin poliçeleri yürürlükte olsa dahi, GSS hak sahipliği aktif olmadığı sürece poliçelerinden faydalanamazlar.

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında hastalık bekleme süresi var mı?

Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında yatarak tedavi kapsamındaki tüm işlemleriniz, tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili giderler için, yatarak tedavilerde Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kırmızı alan durumları hariç olmak üzere sigortanız başladıktan 3 ay sonra kapsama alınır.

Sigorta Türünü Seçin